Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90 | PRO lepší DŮM

Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90

  • Novinka
  • Akce
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
1 691,00 Kč
- 8 %
Zpět
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
Austrotherm UNIPLATTE 2600x600x90
Další

konstrukční deska na univerzální použití

Inovativní konstrukční deska na univerzální použití Při výstavbě a rekonstrukci obytných prostor se často sahá po klasickém zdivu či sadrokartonových deskách. V obou případech znamenají stavební práce často zdlouhavý proces. Běžně je nutné stěnu, pracně vybudovanou z porobetonových tvárnic a zdí... celý popis
Dostupnost
na objednávku
1 562,00 Kč
/ ks
1 290,91 Kč
bez DPH
Kompletní specifikace

Inovativní konstrukční deska na univerzální použití

Při výstavbě a rekonstrukci obytných prostor se často sahá po klasickém zdivu či sadrokartonových deskách. V obou případech znamenají stavební práce často zdlouhavý proces. Běžně je nutné stěnu, pracně vybudovanou z porobetonových tvárnic a zdící malty, po vyzdění ještě pokrýt výztužnou tkaninou a lepidlem. Moderní, technologicky vyspělou alternativou k běžně používaným materiálům představuje Austrotherm UNIPLATTE - inovativní prefabrikovaná konstrukční deska na univerzální použití.

Ideální podkladový materiál pro konstruktivní řešení problémů

Austrotherm UNIPLATTE jsou nenasákavépovrchově upravené tepelněizolační desky z extrudovaného polystyrenu Austrotherm XPS, které jsou oboustranně pokryté speciální maltou vyztuženou sklotextilní armovací mřížkou. Jsou vhodné na použití bez dalších speciálních úprav v interiéru i exteriéru.

Konstrukční možnosti desky Austrotherm UNIPLATTE jsou díky jejím mimořádným vlastnostem takřka neomezené. Jednoduše a rychle se s nimi manipuluje a tak výrazně zkracují dobu realizace projektu.Tyto lehké desky lze rychle a přesně nařezat pomocí bežných pracovních nástrojů. Jsou vhodné jak pro rekonstrukce, tak i pro novou výstavbu. 

 

Rozměry a oblasti použití

Austrotherm UNIPLATTE je dostupná až ve 12-ti tloušťkách desek pro široké použití v různých situacích. 

Tloušťka mmPoužití
4*, 6*, 10*Jako vyrovnávací deska pro obložení stěn, např. v koupelnách částečně obložených obkladem. Staré obklady mají často tloušťku 4 - 6 mm. Zhotovení nového obkladu bez potřeby odstranění starého. V případě starého silného obkladu je na vyrovnání vhodné použít desku tloušťky 10 mm.
12,5Může se použít jako navazující deska sádrokartonových desek v suchém i vlhkém prostředí, vyhotovení podhledů.
20, 30, 40, 50Pro různá konstrukční řešení jako jsou obklady, nábytek v koupelně (toaletní skříňky, police, vany, předsazené instalace potrubí apod.), překrytí kastlíků venkovních žaluzií, na opláštění vertikálních a horizontálních potrubí, podbíjení přesahů šikmých střech
60, 80Pro různá konstrukční řešení, kde se vyžaduje vyšší pevnost a stabilita (nábytek v koupelně, schody apod.), dělící stěny, zhotovení podlahy.
100, 120Pro různá konstrukční řešení, kde se vyžaduje vysoká pevnost a stabilita (samostatné příčky na balkónech apod.)

*Rozměry: 1300 x 600 mm; Rozměr 10 mm a více: 2600 x 600 mm

Kontakt

+420 734 322 926 Po - Pá (7:00 - 16:00), So (8:00 - 11:00)
SEZNÁMENÍ S FIRMOU

Společnost Stavocentrum FPS s.r.o. je stabilní rodinnou firmou, která se zabývá od svého vzniku v roce 2002 prodejem stavebního materiálu a přináší na trh nové prvky pro zlepšení a zkrášlení stavebních realizací.

Sídlí ve vlastním areálu o rozloze cca 4.300 m2, disponuje vlastní manipulační a přepravní technikou, moderně vybavenou prodejnou a zkušeným pracovním kolektivem. Společnost spolupracuje s předními tuzemskými i zahraničními dodavateli stavebního materiálu a přírodního kamene.

V roce 2016 se stala partnerem evropské sítě stavebnin BigMat.

 

piktogramy

Kontakt
Logo
Po - Pá (7:00 - 16:00), So (8:00 - 11:00)
© 2024 Stavocentrum FPS s.r.o. Všechna práva vyhrazena, Ochrana osobních údajů
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz